• est
 • | eng
 • K 09.01 kell 18.00

  Uus Film / Horgasm: A Love Story

  Uus Film / Horgasm: A Love Story |

  Filmid juhatab sisse Siim Aunison

  Uus Film
  Rež: Priit Palumaa
  Eesti 2012, 30'
  Eesti keeles, ingliskeelsete subtiitritega

  Pärast kaht aastat filmimist andis piupau 2012 aasta sügisel välja oma teise lumelauafilmi ”Uus Film”. Eesti parimad amatöörid demonstreerivad kinolinal oma oskusi tänavareilidel, pargihüpetel ja peosaalides. Kõik jõuab teieni läbi režissöör Priit Palumaa kriitlise silma ja oskusliku käe.

  Horgasm: A Love Story
  Rež: Tobias Frøystad
  Norra 2012, 36'
  Inglise keeles

  Horgasm: A Love Story on väga lõbus ja naljakas emotsioonide virr-varr, mis annab ülevaate Torstein Horgmo elustiilist. Rekordeid ületav lumelaudur, kellest on viimastel aastatel saanud üks tuntuimaid nimesid lumelaua skeenes. Dokumentaalis näeme lumelaudurite askeldusi läbi Torstein´i kogemuste - reisides üle kogu maailma on ta filminud oma tegemisi erinevates kaunites paikades ning osalenud suurvõistlustel tuhandete pealtvaatajate ees. Horgasm: A Love Story ei näita ainult lõbusat ja toredat poolt sellest maailmast, vaid annab aimu ka pingetest ning tõusudest ja mõõnadest, mis on teinud Torstein´ist, selle kes ta on. 

  Tohutust hulgast materjalist on režissöör Tobias Frøystad kokku pannud lõbusa ja inspireeriva teose. Tegemist on pigem elustiili, kui tavapärase lumelaua filmiga.

  Täname: Exit Sport ja DC